Kategórie
 
 
 
 
 

Farba na vlasy FarmaColor - 4.0 Hnedá

Kód produktu:7090228
Výrobca: Farmasi
Bežná cena: 13,90 € Vaša cena: 6,99 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 4.49 body.

Popis

UPOZORNENIE: Používajte ochranné rukavice. Výrobok obsahuje rezorcinol, fenyléndiamín a peroxid vodíka, ktoré môžu spôsobiť alergické reakcie. Vyhýbajte sa kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody. Nie je vhodný na farbenie obočia a mihalníc. Po použití vlasy dôkladne opláchnite. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Dôležité: Farbenie vlasov môže spôsobiť alergickú reakciu. Postupujte podľa pokynov uvedených nižšie.nepoužívajte výrobok V nasledujúcich prípadoch: - Ak ste mali kedykoľvek predtým alergickú reakciu na niektoré farbivá. - Ak je vlasová pokožka podráždená, citlivá alebo poškodená. -Nepoužívajte výrobok, pokiaľ máte vlasy farbené hennou alebo farbami na báze kovu. V takýchto prípadoch sa ohľadom použitia farby na vlasy poraďte s kožným lekárom.

 

INGREDIENTS: Aqua, Stearyl alcohol, Cetyl alcohol, Ethanalamine, Oleic Acid, Propylene Glycol, Olea Europaea Fruit Oil, PEG-7 Olivate, Polyquarternium-22, Ceteareth-25, Parfum, Ascorbic Acid, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCl, 2-Amino-4-Hydroxyethyl-aminoanisole Sulfate, 4-Chlororesorcinol, p-phenylenedi-amine, Tetrasodium EDTA, Sodium Metabisulfite, Sodium Sulfite, Sodium Hydroxide, Hexyl cinnamal, Linalool

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia